Biyografi

9 Eylül Üniversitesi Deniz İşletmeciliği ve Yönetimi’nden “Denizcilik Şirketlerinde Toplama Kalite Yönetimi” tezi ile okul birincisi olarak 1995 yılında mezun olduktan sonra ALKO Denizcilikte, Post Fixture sorumlusu olarak çalışmaya başladım ve bu dönemde Türkiye’de ilk defa bir gemi brokerlik şirketinin ISO 9002 belgesi alma sürecini de yönettim.
London City College, Institute of Shipping & Transportation’dan “Management of Shipping by Professional” tezi ile 1997 yılında Yüksek Lisans (post-graduate) derecesini aldıktan sonrası Türkiye’ye dönerek ALKO Denizcilikte, Gemi Brokeri olarak çalıştım.
1999-2002 yılları arasında BORUSAN Lojistikte, İş Geliştirme Uzmanı olarak lojistik projelerinin satışını ve operasyonunu yaptım.
2002-2006 yılları arasında BORUSAN Lojistikte lojistik alanında dünyadaki ilk 6 Sigma Siyah Kuşaklardan birisi olarak dünyada sayılı örnekleri olan süreç iyileştirme, maliyet iyileştirme ve iş geliştirme projelerini yaptım ve yönettim.
2006 – 2008 yılları arasında OMSAN Lojistik ve REYSAŞ Lojistik’te İş Geliştirme Müdürlüğü görevlerimden sonra Ekim 2008’de O2 Lojistik Yönetim Danışmanlık şirketini kurdum.
Bugün Türk ve uluslararası şirketlere lojistik danışmanlık hizmetleri veriyorum, lojistik iş süreçlerinin daha verimli ve daha etkin olması için iyileştirme ve geliştirme çözümleri sunuyorum, içerikleri O2 Lojistik Yönetim tarafından geliştirilen lojistik odaklı özel eğitimler düzenliyorum ve lojistik çalışanlarına saha koçluğu yapıyorum.
Üniversitelerde Lojistik ve Tedarik Zinciri ile ilgili konularda dersler veriyorum ve toplantılarda konuşma yapıyorum.
Yazılı dijital basında yayınlanan 250’den fazla makalem ve üç uluslararası kongre bildirim var.
İyi derece İngilizce biliyorum.
Evliyim, 12 ve 22 yaşında iki erkek çocuğum var.